Mój młodszy brat

Mikrotuneling, Samochody, Suwnice Pomostowe Możliwość komentowania Mój młodszy brat została wyłączona 52
Mój młodszy brat
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (31)Kiedy mój brat był malutki, bardzo interesował się samochodami. Z jego wózeczka często słychać było warkotanie, jakby maluch naśladował pracę silnika. Czyli już od dzieciństwa pokazywał, że motoryzacja to coś, co go szalenie interesuje. Dom pełen był samochodzików różnego rodzaju, od zdalnie sterowanych po wielkie, na których mógł sam jeździć. Zawsze też starał się rozłożyć każdy z nich na części pierwsze i zrozumieć działanie.
Kiedy dorósł, motoryzacja nadal stanowiła jego pasję. Oczywiście ukończył technikum samochodowe, a w czasie praktyk zawodowych wykazał się dużymi zdolnościami. Szybko dostał propozycję pracy, którą przyjął, i powoli, krok po kroku budował swoją markę.
Teraz jako całkiem dojrzały człowiek jest świetnie ustawiony finansowo, ma kilka warsztatów samochodowych, które doskonale prosperują. Jak mawia, to motoryzacja wytyczyła mu drogę życiową. Swoich synów zresztą również posłał do technikum, mając nadzieję, że w przyszłości pójdą jego drogą i będą mogli przejąć interes.

Inne wpisy artykuły o motoryzacji i transporcie:

Author

admin

Related Articles

Auto wypożyczalnia przyczep Wrocław, Gdańsk - http://wypozyczalnia-przyczep-wroclaw.eu/

Search

Back to Top

wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, przenośniki rolkowe Primacon, wynajem zestawów igłofiltrów, taśmy transportujące Primacon, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05