Plandeki na samochód

Kabotaż na busa, Samochody, Sztormiaki Możliwość komentowania Plandeki na samochód została wyłączona 51
Plandeki na samochód
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Plandeki na samochod (10)Mając nowe auto, myślimy jak go zabezpieczyć, żeby jak najdłużej było w dobrym stanie. Najlepszym wyjściem jest garaż, ale nie wszyscy go posiadają.
Na szczęście znalazł się ktoś mądry i wymyślił plandeki na samochód. Na rynku jest duży wybór. Są plandeki cienkie i grube. Te cienki dobre są na lato. Są lekkie i łatwe do założenia, a także do zdjęcia. Chronią samochód przed deszczem, kurzem i przed słońcem. Są również plandeki częściowe, które zakłada się tylko na dach i wszystkie szyby co chroni przed przegrzaniem, ale lepiej jest założyć na całe auto.
Grube plandeki samochodowe chronią auto przed ulewami i dużym gradem a także zabezpieczają szyby i zamki przed zamarznięciem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, czyli taki przenośny garaż, który można zabrać ze sobą wszędzie gdzie chcemy zabezpieczyć swój samochód. Często wyjeżdżając w góry, szczególnie zimą taka plandeka uchroni auto przed śniegiem i lodem..
Lepiej jednak wybrać lepszej jakości plandekę i mieć problem z głowy na cały rok.

Inne wpisy artykuły o motoryzacji i transporcie:

Author

Related Articles

Auto wypożyczalnia przyczep Wrocław, Gdańsk - http://wypozyczalnia-przyczep-wroclaw.eu/

Search

Back to Top

słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, laweta Golub-Dobrzyń, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Szamba Betonowe Ropczyce, wynajem igłofiltrów stalowych, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100