W jaki sposób dbać o bezpieczeństwo na polskich drogach?

Przeciski Możliwość komentowania W jaki sposób dbać o bezpieczeństwo na polskich drogach? została wyłączona 1
W jaki sposób dbać o bezpieczeństwo na polskich drogach?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tak naprawdę to dziwne, że w ostatnich tygodniach tak wiele się mówi o pilnej potrzebie walki z nietrzeźwymi kierowcami, generalnie rozchodzi się o to, że krajowe drogi, choć coraz lepsze, to jednakże ciągle nie są bezpieczne. No cóż, gdy Polak wróci z Finlandii oraz innych krajów, gdzie w zasadzie jeździ się spokojnie, to naprawdę spostrzeże, że coś jest jakby nie patrzeć nie tak z krajowymi drogami. Jednakże z jakich powodów myślę, iż ta cała afera medialna nie jest mądra?

Najzwyczajniej nie lubię medialnych historyjek – codziennie na polskich drogach giną ludzie, nie tylko pijani kierowcy, a tak czy siak podnosi się alarm tylko wtedy kiedy ginie większa ilość osób. Naturalnie to całkowicie normalnie, że wszelkie media zainteresowały się bardzo tym tematem, lecz już reakcja polityków jest beznadziejna. Przecież nawet gdyby nietrzeźwy kierowca miał alkomat, najzwyczajniej w świecie i tak jechałby tym samochodem. Jak zatem dbać o bezpieczeństwo na naszych drogach? Najistotniejsza jest prewencja – profesjonalna edukacja sprawi, że po jakimś czasie na drogach będzie większy porządek. Chociaż tak czy siak nie możemy oczekiwać cudu.

Inne wpisy artykuły o motoryzacji i transporcie:

Author

admin

Related Articles

Auto wypożyczalnia przyczep Wrocław, Gdańsk - http://wypozyczalnia-przyczep-wroclaw.eu/

Search

Back to Top

sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, geodeta Chełmża, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00